Sağlık

Türkiye’de Ameliyatla Boyunu 10 Cm Uzatan TikToker’ın Son Görüntüsü Şaşırttı

Hala ameliyatın uzatılıp uzatılamayacağını bilmeyenler için ‘@ozkansaginn’in görüntüsü oldukça şaşırtıcı olabilir. Kullanıcı, ameliyatla boyunu 1,66 cm’den 1,76 cm’ye uzattığını TikTok hesabında paylaştı.

TikTok’ta “@ozkansaginn” isimli kullanıcı, Türkiye’de geçirdiği operasyon sonrası 10 cm’den fazla büyüdü.

Hastanelerde böyle bir uygulamanın olduğunu bilmeyenler, kullanıcı paylaşımının altına yapılan yorumlarda şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Videolarında çok sağlıklı olduğu görüldü.

‘Nasıl yani? Ameliyatla Boy Uzatılabilir mi?’ Soran kullanıcılara kanıt olarak sunduğu görsellerdeki karşılaştırmalı fotoğraflarını da paylaştı.

Boyunu 10 cm uzatan ameliyat sonrası görüntüleri çok izlendi.

Takipçilerinden gelen bir soruyu bu fotoğrafla yanıtlayan kullanıcı, ameliyat olduğu sağlık kuruluşunu da görselin altına etiketledi.

İşte o görüntüler:

İstanbul’da hizmet veren “LiveLifeTaller” isimli sağlık kuruluşu ve grubunun TikTok hesabı üzerinden boy uzatma ameliyatları hakkında detaylı bilgiler içeren görseller paylaştığı görülüyor.

Hesap, TikTok kullanıcısının ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerinin de şeffaf bir biçimde görüntülendiği görüntüleri içeriyor.

Bacak uzatma, bacak düzleştirme, fizik tedavi ve antrenman uygulamaları ile hastalarına hizmet veren bu sağlık kuruluşunda diğer hastaların boy uzatma işlemlerinin de yapıldığı görülmektedir.

Benzer forma sahip diğer hastaların yaklaşık 10 cm’ye kadar boy uzatma ameliyatlarından başarılı bir şekilde kurtulduğu ve tedavilerinin eğitimlerle desteklendiği görülmektedir.

Sağlık kuruluşunun “@livelifetaller.com.tr” TikTok hesabından bazı görseller:

??

Boy uzatma ameliyatlarının efsane olduğunu düşünen kullanıcıların en çok merak ettiği konu ise fiyatı oluyor.

Kesin olmamakla birlikte kullanıcı yorumlarının fiyat bilgisi veya fiyatın ne kadar olduğu ile ilgili sorularına sıklıkla 100 bin TL rakamı verdiği görülüyor.

Dünyanın birçok yerinden hastalara hizmet veren sağlık kuruluşunun bacak kısaltma, çarpık bacak, çarpık bacak ve kemik kısaltma ameliyatı da yaptığı görülüyor.

Boy uzatma hayaliniz varsa kurum olarak bilgi almanız elbette daha güvenilir olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu