Teknoloji

Rockstar’dan Heyecan Verici Güncelleme: Red Dead Redemption Remastered Yolda Olabilir!

ABD merkezli oyun devi Rockstar Games, dünya genelinde milyonlarca kişinin oynadığı oyunlara sahip. 2010 yılında piyasaya çıkan ve oyuncular tarafından hala sevilen Xbox 360 ve PS3 efsanesi Red Dead Redemption da bunlardan biri.

Şimdi bu oyunla ilgili değerli bir argüman ortaya atıldı. Rockstar’ın kendi sitesinde yaptığı bir değişiklik, hayranların uzun süredir beklediği bir gelişmenin olabileceğini ortaya çıkardı.

Red Dead Redemption Remastered geliyor!

Twitter kullanıcısı Tez2’ye göre Rockstar, geçtiğimiz saatlerde internet sitesinde bir değişiklik yaptı. Bu değişiklikle, yeni bir Red Dead Redemption logosu eklendi. Üstelik, ” RD1RSP Kod adının da eklendiği belirtildi. Buradaki “R” harfi, günümüze uyarlanarak çıkan oyunlarda da kullanılmaktadır. yeniden düzenlemek ibaresini gösterebileceği belirtildi. Bu iki yeniliğin ardından oyunun gelebileceğine dair söylentiler bir güzel artmıştı.

Red Dead Redemption’ın yeniden düzenlenmiş versiyonu için iddialar ilk kez gelmiyor. Oyunun geçen ay Kore’de puan aldığı görülmüş ve Red Dead Redemption Remastered’ın çıkabileceği öne sürülmüştü. Bugünkü bilgilerle birlikte argümanlar daha da güçlendi.

Red Dead Redemption’ın yeniden lansmanı oyunu deneyimlemek için milyonlarca insan izin verebilir. PS4 ve PS5’te 100 milyondan fazla kullanıcı oyunu oynayamıyor. Aynı zamanda bilgisayar için çıkış yapmaması da PC oyuncularının üretime ulaşmasını engelliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu