Haber

Kurumun Pınar’ı kışın içini ısıttı, Instagram’da hareketli geçti! Suda yüzdü: “Seni yiyeceğim”

28 Ocak 1993 Ankara doğumlu olan Ezgi Şenler, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü mezunudur.

Üniversiteden mezun olduktan sonra ilk kez Bodrum Masalı dizisi ile ekran karşısına çıkan Şenler, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Nefes Nefese, Canevim ve Çatıdaki Aşk projelerinin ardından organizasyonda yer alan oyuncu Pınar’a hayat verdi.

TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde iki dönemdir başarılı bir performans sergileyen Şenler hayatını kaybetmiş ve dönem finali ile diziye veda etmişti.

Organizasyondan ayrıldıktan sonra tatilde rahat bir nefes alan oyuncunun bikinili pozları kış aylarında yeniden gündem oldu.

Hayranları tarafından çok sevilen ve beğenilen oyuncu, sosyal medyadan yaptığı karelerle bir kez daha beğeni toplamayı başardı.

Ezgi Şenler uçtukça uçtu

Havuzda verdiği pozlarla büyüleyen Ezgi Şenler, suda süzülürken yüzdü. Kusursuz fiziği ve beyaz teniyle dikkat çeken Şenler’in eski rol arkadaşı Deniz Baysal yorum yapmayı ihmal etmedi.

Instagram’da geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu çok aktif olmasa da hayranlarının fotoğraf isteklerini geri çevirmiyor.

Son olarak yılbaşından kareler paylaşan oyuncu, Teşkilat dizisinde tanıştığı ve aşk yaşamaya başladığı sevgilisini de paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu