Haber

Canan Kaftancıoğlu’ndan Süleyman Soylu’ya Tepki: ‘Sana Hakaret Bile Etmiyorum…’

Seçime bir gün kala sosyal medya hesabından paylaşım yapan İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef aldı. Bunun üzerine Kaftancıoğlu, Soylu’ya tepki göstererek, “Ben size hakaret etmiyorum, Türk Polisine bile… Ne oldu, gerçekler canınızı mı yaktı?” söz konusu.

“Polisimize yüzüne tükürmesini söylüyor”

Seçime bir gün kala siyasilerin sosyal medya hesapları aktif hale geldi. Sosyal medya üzerinden tartışmaya başlayan siyasetçilere Süleyman Soylu ve Canan Kaftancıoğlu da katıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, Türk Polisine hakaret etmek için fırsat kollayan Kaftancıoğlu adlı militan, yıllardır seçim günlerinde oy kullanan ve seçim güvenliğini sağlayan Polisimizin suratına tükürülmesi gerektiğini söylüyor. Ortakları PKK, FETÖ, DHKP-C, MLKP olunca…’o yazdı.

‘Ne oldu, gerçekler canını mı yaktı?’

Soylu’ya yanıt veren Canan Kaftancıoğlu, şunları söyledi: ‘Anadolu’da’ kelime değil……. Anlamak diye bir tabir var. Sana hakaret bile etmiyorum, Türk Polisine bile… Ne oldu, gerçekler canını mı yaktı? Bende fotokopi 142 ile oy kullanmak isteyenler var sizde yok mu? 4 terör örgütüne ortak olsam!! Ve eğer bu ülkenin içişleri bakanıysan benden çok senin sorunun! Vay canına, ülkeniz…’söz konusu.

ezineajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu