Teknoloji

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün Kasım Güncellemesi Yayınlandı

 
Geliştirici Sledgehammer Games, nişancı aksiyon oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3 için 17 Kasım Güncellemesini yayınladı. Bu yeni yama, oyunun Çok Oyunculu ve Zombies modlarına ince ayarlar, düzeltmeler ve değişiklikler getiriyor.
 
Güncellemeyle birçok sorun ortadan kalkıyor
 
 
 
17 Kasım güncellemesi, sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamadan kullanabileceği bir güvenlik açığını ortadan kaldırıyor. Ayrıca oyuncuların özel maçlar için tasarlanmamış oyun modlarını seçebilmeleri sorununu da çözüyor. Öte yandan oyuncu hareketlerinde/animasyonlarında da bazı ayarlamalar ve değişiklikler mevcut.
 
Bu güncelleme doğal olarak Killstreaks’e ve çeşitli haritalara bir dizi ince ayar getiriyor. Ayrıca oyuncuların oyundaki ilerlemesinin sorunsuz ilerlemesini sağlayacak düzeltmeler de içeriyor.
 
Daha önce zombi modunda oyuncular silahlarını kopyalayabiliyor ve aynı şeyi skor serilerinde etkileyebiliyordu. Bu son güncelleme bu iki güvenlik açığını ortadan kaldırır. Güncelleme aynı zamanda haritadan çıkarken yaşanan zamanlama sorununu da düzeltiyor. Daha önce oyuncular Sub Pen’den ayrılırken kazara haritanın kenarında helikopterden düşebiliyordu.
 
Son olarak bu yamanın belirli konumlarda beliren zombi sayısını azalttığını da belirtmekte fayda var.

eynesilajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu